Temiz Bi Ev

Hakkımızda

9 Mart 2014 yılından bu yana, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hayatınızı kolaylaştırmak ve memnuniyetiniz için çalışıyoruz.
Sigortalı ve İSG belgeli ekibimizin adli sicil kayıtları, iş deneyimleri kontrol edilmiş ve size özel alanlarınızı temizlemek için eğitimler verilmiştir.

Temizbiev ailesi olarak sadece temizlik hizmeti değil aynı zamanda, boya-badana, nakliye hizmeti de vermekteyiz. Bu alanda çalışmakta olan ekiplerimizde ayrıca eğitimlerden geçmekte ve ekibimize katılmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz ve sektörde hedefimiz liderlik. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmayız. Güler yüzlü, profesyonel hizmetin yanı sıra güvenli hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. Ve temizlik, boya-badana- nakliye işleriniz için hızlı çözümlerle her an sizinleyiz.

Referanslar

Müşteri Yorumları

Nakliye için yardım aldık, işini hakkıyla yapan, profesyonel bir ekip teşekkürler.

Mahmut bey
İstanbul

Bir sürü alternatif temizlik şirketleri denedik ama bir tek sizden memnun kaldık. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firmasınız, teşekkür ederiz.

Özlem hanım
İstanbul

Evimi çok güzel boyadınız, hemde hızlı bir şekilde, tertemiz oldu duvarlarım, ellerinize sağlık.

Aydın bey
İstanbul

Düzenli olarak ev temizliğimi size yaptırıyorum, çalışanlarınız işini özenle yapıyor ve gözüm hiç arkada kalmıyor, teşekkürler.

Suna hanım
İstanbul

Taşınma sırasında büyük bir dertten kurtardınız. Hem hızlı çözüm sağladınız hemde hiçbir eşyama zarar gelmedi. Çok teşekkür ederim.

Ali bey
İstanbul

Profesyonel ekibiniz ile temizlik işlerimi çok hızlı ve özenli bi şekilde çözdünüz çok teşekkür ederim.

Elif hanım
İstanbul