• 10
  • 0

Temizbiev & akbatitemizlik bahçeşehir akbatı bölgesinde ağırlıklı hizmet vermesinden dolayı Bahçeşehir Temizlik Şirketlerinin taleplerine en çok imkan sunan temizlik şirketleri arasındadır. Temizbiev Temizlik Şirketi ailesi olarak profesyonel, kurumsal, memnuniyet garantisi ve kaliteli hizmet kriterlerini %100 başarıyla gerçekleştirmek için sürekli olarak yeniliklere açık çalışmalar yapmaktayız. Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak müşteri memnuniyetini ilk planda tutup en iyisini yapmak için personellerimize çeşitli araç, gereç, kimyasalların doğru kullanımı hakkında sürekli eğitimler vermekte, bu alanda ortaya çıkan yenilikleri devamlı olarak takip etmekteyiz.

bahcesehir Temizlik Şirketi Bahçeşehir ilçemizde temizlik konusunda 30 dan fazla alanda hizmet sunmaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Hizmet Seçeneklerimiz

Akbati & Temizbiev Temizlik olarak Tüm verdiğimiz hizmetlerin eğitimli, donanıma sahip ekipler tarafından bilinçli bir şekilde yapılacağını bilmenizi isteriz.

Bahçeşehir Ev Temizliği

Bahçeşehir ilçemizde konutlaşma her geçen gün artmakta, pek çok konut projesi bitmiş, kullanıma hazır hale gelmiştir. Bu nedenle Bahçeşehir ilçemizde ev temizliği talepleri sürekli olarak artış göstermekte, akbati temizlik şirketi bünyesinde bu talepleri karşılamak amacıyla ev temizliği yapılmaktadır. Ev temizliği konusunda, genel ev temizliği ve detaylı ev temizliği olmak üzere 2 farklı hizmet sunmaktayız. Genel ev temizliği adından anlaşılacağı gibi yaşanılan, eşyalı evlerde uygulanmaktadır. Camların silinmesi, genel tozlardan arındırılması, banyo ve lavaboların temizliği, zeminlerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak ve dolapların temizlenmesi genel ev temizliği olarak nitelendirilir.

Detaylı ev temizliği ise ince temizlik olarak sunduğumuz hizmettir. Kullanılan ev içerisinde dezenfekte edilmemiş hiçbir noktanın kalmamasıdır.

Bahçeşehir Boş Ev Temizliği

Yaşanılmış bir evin taşınma sonrasında ihtiyaç duyulan temizleme hizmetimizdir. Boş ev temizliği, işlem yapılacak evin boyutuna göre personel sayısıyla temizlenmektedir. Bu uygulamada kullanılan tüm araç gereçler şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Bahçeşehir Tadilat Sonrası Temizlik

Kullanılmış veya kullanılmaya devam edilen evlerde zamanla oluşan bozuklukların ya da yenilenmelerin sonucunda meydana gelen durumlarda tadilat sonrası temizlik hizmetimizle, evlerinizdeki yeniliği daha hijyenik olarak kullanımınıza sınmak için yapılan temizlik uygulamamızdır.

Bahçeşehir İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat çalışması bitmiş yeni evlerde uygulanan temizlik hizmetimizdir. Bu hizmetle ev içindeki inşaat kalıntıları, kireçler, alçılar, camlarda ve kayıtlarındaki kalıntılar, mutfak dolapları, dolaplardaki talaşlar, parke ve fayans zeminlerde oluşmuş kirler, zarar vermeden kesinlikle müşteri memnuniyeti odağı ile itinayla temizlenmektedir

Bahçeşehir Ofis Temizliği

İş ortamlarının temizliği yapılan işin verimini artırır. Bu nedenle Bahçeşehir Temizlik Şirketi, çalışma alanlarınız, ofisleriniz, bürolarınız konusunda tecrübeli personellerimiz işe periyodik ofis ve büro temizliği hizmeti ile sizler için çalışma alanlarınızı daha hijyenik bir ortam haline getiriyoruz. Sözleşmeli olarak hizmet verdiğimiz bu konuda uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçeşehir Ofis Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Ofis Temizliği Şirketi

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği

Bahçeşehir Fabrika Temizliği

Sanayileşmenin hızlandığı günümüzde Temizbiev Temizlik Şirketi olarak kurumsal çalışmalara ağırlık vermekteyiz. Fabrikalarda kullanılan makinalar, zemin, dış cephe, ofisler itina ile temizlemekte, fabrikaların mesai kaybına yol açmadan esnek çalışma saatlerimizle hizmet vermekteyiz. Temizbiev Temizlik Şirketi fabrika temizliği uygulaması hakkında bilgi almak, uygun fiyatlar için görüşme sağlamak amacıyla bizleri arayabilirsiniz.

Bahçeşehir Villa Temizliği

Akbati Temizlik Şirketi villa temizliği taleplerini karşılayacak personel yapısına sahip olmanın getirdiği kolaylıkla isteklerinize sonsuz yanıt verme garantisini sunmaktayız. Bahçeşehir ilçemizde de artan villa tipi konutların temizliği için çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Bahçeşehir Okul ve Dershane Temizliği

Okul ve dershaneler çocuklarımızın eğitimi için en çok zaman geçirdiği kurumlardır. Bu nedenle eğitim kurumlarının temizliği ve hijyeni çok önemlidir. Okul ve dershane temizlikleri düzenli olarak her gün yapılmak zorundadır. Bahçeşehir Temizlik Şirketi Bahçeşehir ilçemizde bulunan 100′ e yakın bu tarz kurumlar için hizmet vermektedir. Bu kategoride genel olarak detaylı temizlikle kurumlarımızın ve çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda olmaları için gerekli çalışmaları özenle gerçekleştirmekteyiz.

Bahçeşehir Depo ve Bodrum Temizliği

Depo ve bodrum temizlik çalışmaları birbirine benzeyen uygulamalardır. Genel olarak bu alanlar boş iken temizlenir. Aynı zamanda depolanacak ürünler için yerleştirilen raf sistemleri de itina ile temizlenmekte, temizlenecek alanların metre karelerine göre fiyat uygulaması gerçekleştirilmektedir.

Bahçeşehir Banka Temizliği

Bahçeşehir ilçemiz banka ve şubeleri sayısı bakımından oldukça fazladır. Çoklu kullanıma açık olan banka ve bankamatiklerin temizliği konusunda da istekler her geçen gün artmaktadır. Bankaların güvenliği açısından daha kaliteli hizmet sunmak için gerekli yasal süreçleri başarıyla tamamlayan personellerimiz faaliyet göstermektedir.

Bahçeşehir Yangın Sonrası Temizlik

Meydana gelen felaket olan yangınlar, maddi manevi pek çok zarar vermektedir. Bahçeşehir Temizlik Şirketi olarak sizi bu felaketin kalıntılarından kurtarmak bizlerin görevidir. Yangın sonrasında oluşan is, leke, koku gibi durumlarda, hasar almamış eşyaların da temizlenmesinde hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir Su Baskını Temizliği

Şiddetli yağmur veya musluklardan kaynaklı oluşan su baskınlarında deneyimli ekinlerimizle hizmet veren akbati temizlik şirketi, özel cihazlarla sudan arınma konusunda oldukça başarılıdır. Ardından suyun getirdiği kalıntıların temizlenmesiyle yine müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Bahçeşehir Temizlik Personeli Temini

Temizlik personeli temini hizmetimizde tam zamanlı, yarı zamanlı ve part time hizmet çalışmalarımız mevcuttur. Dönemsel personel temini taleplerinize çözümler bularak sonrasında personel çıkışlarında sizleri büyük sıkıntılardan kurtarmaktayız. Personel temini hizmetimizde ise personelimizin tüm yasal hak sorumlulukları şirketimize aittir. Temizlik personeli temini hususunda şirketimizin yükümlülükleri şunlardır;

Personellerimizin tüm sgk masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Personellerimizin yol parası ödemeleri şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Personellerimiz şirketimize ait özel elbiseleri ile tarafınıza hizmet verecektir.

Personellerimiz yıllık izinlerinde şirketimiz tarafınıza herhangi bir ek ücret talep etmeden, personel desteği sağlayacaktır.

Temizlik sırasında gerekli olan tüm malzemeler( araç,gereç,temizlik vs.) tarafınıza talep edilir ise, ayrı bir fatura karşılığı şirketimiz tarafından temin edilebilmektedir.

Beğenilmeyen personeli istek üzerine 15 gün içinde yeni bir personel tedarik edilerek tarafınıza görevlendirilecektir.

Bahçeşehir Cam Temizliği

Akbati temizlik Şirketi cam temizliği konusunda kendini yetiştirmiş tecrübeli personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Dış cephe, ofis, ortak kullanım alanlarındaki her türlü cam temizliği vinç ve dağcılık faaliyetleri için eğitimleri ve sertifikalarına sahip çalışma arkadaşlarımız tarafından hizmet sunmaktadır.

Bahçeşehir Mağaza Temizliği

Mağaza temizliğinde öncelik olarak çalışmaya açılış veya kapanış zaman dilimlerinde olmasını sağlıyoruz. Mağazalarda çalışanlar ya da mağazaları ziyaret eden insanlara rahat ve sağlıklı gezinme alanları sunuyoruz.

Bahçeşehir Cafe ve Restaurant Temizliği

Cafe ve Restaurant temizliğinde de faaliyet gösteren şirketimiz cam, zemin, mutfak hijyenini en yeni ve gelişmiş araç gereçler ile kullanıma sunmaktadır.  Bu hizmetlerin tamamında değerli müşterilerimize bahcesehır Temizlik Şirketi olarak sağlıklı, hijyeni, ve sorunsuz hizmet anlamıyla hizmet vermenin teminatını sunmaktayız. Bahçeşehir’de faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet ağına sahip çıkan şirketler arasında yer almanın verdiği sorumluluğu sağlamak bizler için gurur kaynağıdır.

Yorum Ekle

Your email address will not be published. Required fields are marked *